Domů / Podle výrobce / Kähler

Kähler

(102)

Značka Kähler představuje absolutní špičku dánského designu. Je považována za jednu z nejstarších skandinávských značek s tradiční výrobou keramiky. Spolupracuje s nejlepšími dánskými umělci a designéry a v minulosti získala mnoho mezinárodních ocenění za design. I proto jsou některé z jejich výrobků dnes již ikonami mezi interiérovými dekoracemi. Vázy z řady Omaggio, se staly klasikou nejen severských domovů. Jejich poznávacím znamením jsou ručně malované pruhy a precizní glazura. Koupí výrobku této značky získáte kvalitní a nadčasovou dekoraci vašeho interiéru.

Kähler, to je více než 179 let dlouhá tradice výroby keramiky. Jejich produkty kladou důraz především na autentičnost a snaží se přiblížit exkluzivní design všem. Zakladatelem je Joachim Christian Herman Kähler (1808-84) z Heiligenhafenu, který začal v roce 1839 vyrábět keramické kuchyňské doplňky. Jeho dva synové pokračovali v rodinné tradici, začali více experimentovat a přidávat nové produkty. V roce 1888 se jim podařilo vyvinout rubínovou glazuru, která je nyní známa jako Kählerova červená. Už v tomto období se zaměřili na spolupráci s umělci a na výrobu jemně tvarovaných uměleckých předmětů – především váz. Až do 20. století si firma udržela statut rodinná.


Strana 1 / 3
1 2 3
 Název Cena
Keramický hrnek bez ucha Hammershoi bílý Keramický hrnek bez ucha Hammershoi bílý Kód: 15100 Týden slev Elarte - 20 Týden slev Elarte - 20
od Kähler
20 %
Cena před slevou: 630 Kč
504 Kč
Strana 1 / 3
1 2 3
 Název Cena