Domů / Náš tým

Náš tým

Magda
Přátelé mi říkaje Mage. Ve firmě mám na starosti management, finance, strategii a rozvoj. Jsem milovníkem současného výtvarného umění, moderního designu a vášnivým sběratelem autorských a originálních šperků. 

Radim
Jsem jedním ze zakladatelů eshopu elarte.cz. Mou velkou vášní je umění, design a vůbec vše, co se motá kolem kreativního průmyslu. Vyhledávám pro vás nové zboží na světových designových veletrzích.

Terka
Říkají mi Tessa. Jsem nadšený psavec a marketing je mé hřiště. Beru si na zodpovědnost, aby jste se dozvěděli o nejnovějších trendech, značkách a nepropásli žádnou akci. Má srdcovka jsou šperky Anton Heunis.

Michal
Mým celoživotním koníčkem je umění a grafický design. Na Elarte.cz mám na starosti tvorbu bannerů. Budete se se mnou setkávat i na zákaznické podpoře, kde se vám budu snažit vyjít maximálně vstříc. Aktuálně jsou pro mě nejoblíbenější značky Umbra a Pyropet a to pro hravost a čistý design.

Kuba
Mým posláním ve firmě je postarat se o to, abyste dostali včas a v pořádku všechny vaše objednávky a především aby e-shop šlapal jak má a našli na něm vše, co potřebujete. Mezi mou nejoblíbenější značku patří Design Ideas pro její netradiční a zajímavé produkty.