Domů / Doprava a platba

Doprava a platba

Doprava zdarma po České republice pro objednávky nad 2 000 Kč.

Doprava zdarma na Slovensko pro objednávky nad 4 000 Kč.

 

Způsob dopravy

DPD – Doprava přímo domů (99 Kč)

Zboží Vám bude doručeno následující den po podání. Objednávky vyřizujeme do 10 hodin a předáváme dopravci ten samý den. Jakmile dopravce převezme zásilku, bude Vám doručen e-mail s informacemi. V e-mailu také najdete číslo zásilky, kterou můžete následně sledovat na adrese www.dpdkuryr.cz. V den doručení vám dopravce zašle SMS s hodinou doručení. Pokud se vám čas doručení nebude hodit, je možné ji telefonicky či e-mailem změnit.

Česká pošta – Balík do ruky (99 Kč)

Česká pošta doručí Vaši zásilku následující den od podání na Vámi zadanou adresu po celé ČR. Objednávky vyřizujeme do 15 hodin a předáváme dopravci ten samý den. O odeslání zboží budete informováni emailem a sms zprávou. V den expedice obdržíte e-mail s datem doručení a číslem balíku, pomocí kterého můžete následně sledovat zásilku na adrese https://www.postaonline.cz/trackandtrace. Po neúspěšném pokusu o doručení je balík uložen na nejbližší poště. O uložení balíku na poště jste informováni papírovým oznámením.

Česká pošta – Balík na poštu (99 Kč)

Volba pro ty, kteří nemají čas čekat doma na dopravce. Nechte si poslat balík na poštu a vyzvedněte si jej, kdy se vám to bude hodit. O možnosti vyzvednutí budete informování prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště. Pokud se však z jakýchkoliv důvodu rozhodnete přeci jen doručit balík domů, stačí si objednat svoz a pošta vám balík bez problému doručí.

Osobní odběr

Zboží si také můžete vyzvednout v naší prodejně na adrese:

Elarte.cz
třída Tomáše Bati 174
763 02 Zlín

 

Možnosti platby

Dobírka (40 Kč)

Platíte až při převzetí zboží u dopravce. Nejrychlejší způsob doručení, zboží zasíláme ještě v tentýž den přijetí objednávky (do 12 hod.)

Bankovní převod

Číslo účtu, variabilní symbol spolu s finální částkou obdržíte po dokončení objednávky na Vámi uvedený email. Zboží zasíláme až po obdržení platby na účet, což obvykle trvá 1 pracovní den. V případě, že objednávka putuje na Slovensko, Vám dodatečně zašleme zálohovou fakturu vyčíslenou v EUR.