Domů / O nás

O nás

Kořeny Elarte jsou zapuštěny v umělecké galerii DioArt. Jako tým mladých idealistů jsme se rozhodli světu dokázat, že umění není mrtvé řemeslo. S DioArt jsme se zabydleli v rodném Zlíně. Zde jsme vedle online prodejní galerie otevřeli kamenný showroom. Umění a design pojí cit pro krásno, originalitu a nadčasovost. A tak se mezi obrazy, grafickými listy a skulpturami začaly objevovat designové doplňky do interiéru i šperky evropských módních návrhářů.

Za hledáním těch nejoriginálnějších labelů jsme vyrazili do světa. Z evropských center módy a designu jsme pro vás přivezli několik desítek designérských značek.  Jak naše produktové portfolio rostlo, nastal čas posunout se zase o kousek dál. Myšlenku založit čistě designový e-shop následovala brzká realizace. Elarte.cz spatřilo světlo světa na podzim 2016.

Ceníme si nekonvenčnosti, nevšednosti, osobitosti. Hledáte-li výjimečné a zároveň praktické designové doplňky či originální dárky, jste na správném místě. Nebojte se vystoupit z nudné šedi mainstreamu. Vystavte kolem sebe vlastní svět, jež odráží vaší výjimečnost.

Elarte is Your design spot.