Sleva -21 % na vše s kódem: DNYELARTE ❀

Bez bytových doplňků by to zkrátka nešlo

Pokud si zrovna zařizujete bydlení a lámete si hlavu nad tím, jak dodat vašemu interiéru onu kýženou třešničku na dortu, máme pro vás jednu jednoduchou, ale účinnou radu. Vsaďte na dekorace a bytové doplňky.

Bez bytových doplňků by to zkrátka nešlo

Zařizujete nově svůj domov nebo renovujete? Máte krásně vymalováno, podlaha se jen blýská a i nábytek stojí na místě dle vašeho gusta? Ale vy se přesto nemůžete ubránit pocitu, že tomu zkrátka pořád něco chybí? Tak co s tím? Řešení je jednoduché. Tak jako by náš outfit působil nudně a fádně bez módních doplňků, stejně tak i interiér vybavený jen nábytkem bez bytových doplňků nebude nikdy to „pravé ořechové“.

I z obyčejného domu nebo bytu vytvoří vhodně zvolené interiérové doplňky skutečný domov, kam se budete vždy rádi vracet. Dekorace a bytové doplňky vybíráme podvědomě tak, aby korespondovaly s naší osobností a abychom se díky nim cítili doma dobře. Libujete si snad v moderním, minimalistickém či retro stylu? Nebo dáváte přednost klasickému, skandinávskému či vintage stylu bydlení? Pokud máte ve své představě jasno, máte téměř vyhráno. Teď už jen stačí zvolit doplňky tak, aby byl váš domov hezky sladěn.  Na výběr máte nápadné anebo méně výrazné kousky v nejrůznějších designových provedeních. Vše je podmíněno vašemu vkusu a celkovému stylu bydlení.

Vězte, že i drobné dekorační předměty v místnostech mají své místo a nejsou jen pouhými „lapači prachu“. Plní významnou estetickou funkci a krásně u vás dotvoří kýženou atmosféru. Ať už budete vybírat třeba stylovou vázu, nápaditý svícen, designové hodiny či originální nástěnnou dekoraci, vašemu interiéru to nebývale prospěje. Možná máte přepychový dům nebo byt, ale jsou to až interiérové doplňky, které vašemu bydlení dodají to pravé kouzlo domova.


- zdroj: H. SKJALM P.

 

Nabídka bytových doplňků je téměř nepřeberná, ale na Elarte vám přinášíme ty nejzajímavější designové doplňky, které jsou kvalitní, inovativní a cenově dostupné. Nechejte se u nás inspirovat a pusťte se do výběru těch správných doplňků právě do vašeho interiéru.

 

Publikovala: Zuzana Bílá

Naposledy přidané

Nahoru