❀ Nákupy OnaDnes  sleva -21 % na vše s kódem: ONADNES2024 

OSLAVTE S NÁMI DEN DĚTÍ

Blíží se Mezinárodní den dětí! 1. červen patří už více než 70 let dětem. Možná vás překvapí, že původně vznikl na konci druhé světové války jako Den na ochranu dětí. Dnes je tento den spojený s dětskými akcemi ve městech i na vesnicích.

OSLAVTE S NÁMI DEN DĚTÍ

Čím letos rozzáříte jejich oči? Máme pro vás pár tipů nejen na dárky, ale hlavně na společně strávený čas. Ten je totiž v dnešní někdy až zbytečně rychlé době tím největším dárkem pro všechny. A protože letos připadá Den dětí na pátek, navrhuji udělat si ve znamení dětí a rodiny celý víkend!

Hrajte si!

Hračky pro děti jsou kapitolou sama pro sebe. V dnešní době, kdy děti mají téměř vše, je těžké je ještě něčím překvapit. Možná proto hledáte obyčejné hračky svého dětství. Pak vám udělají radost – a samozřejmě vašim dětem – dřevěné hračky z kolekce Bloomingville Mini. Dřevěná káča je klasickou hračkou už po desetiletí a zabaví vaše nejmenší na dlouhou dobu. Zároveň je naučí jemné motorice a koordinaci. Další klasikou je dřevěná hračka Raketa nebo dřevěný hrací box. Všechny tyto hračky jsou určeny pro ty nejmladší.

Ukažte dětem celý svět! A to doslova. Prostřednictvím dánské značky OYOY a její kolekce Mini vám k tomu bude stačit prostor dětského pokojíčku. Cestujte s nimi a naučte je,pomocí bavlněného koberce„TheWorld“, poznávat, kde žijí různé druhy zvířat. Ten můžete doplnit o bavlněné hračky různých zvířat. Až budou vaše děti z toho poznávání a hraní unavené, můžou si na nich klidně zdřímnout. Hračky totiž fungují i jako polštáře.

Tvořte!

Užijte si společně víkend plný zábavy a oslavte tak tento den se vší parádou. Každá oslava si žádá pořádnou výzdobu. Tady můžete zapojit i děti a jejich kreativitu. Je to přece jen jejich den, tak ať vypadá podle jejich představ. Připravte pro ně barevné papíry, nůžky, washi pásky, balicí papíry a zbytek už nechejte na nich.

Vyzdobit si mohou nejen pokoj, ale i zahradu, kde se odehraje hlavní oslava. Pokud zahradu nemáte, máme pro vás plán B. Připravtebarevné papírové vlaječky, čepice a ozdoby a udělejte si piknik v parku nebo na kopci v přírodě.

Hodujte!

Až budete mít hotovou výzdobu. Můžete se zaměřit na jídlo. Vyberte jídla, která mají vaše děti nejradši a taková která jsou jednoduchá na přípravu, aby se mohly děti zapojit i do samotné přípravy. Oblečte je do dětské zástěry Bloomingville a můžete se do toho pustit!

Pro piknikovou variantu budou nejvhodnější obložené sendviče, slané i sladké muffiny, čerstvé ovoce a neměl by chybět koláč nebo bábovka. Všechno to jsou rychlá a jednoduchá jídla, která zvládnete připravit společnými silami.

Nezapomeňte si sbalit deku nebo pléd, lahve s vodou, papírové nádobí, ubrousky a nějaké hry. Vše snadno přepravíte v piknikovém koši nebo tašce.

Pokud se rozhodnete pro zahradní party, můžete se samozřejmě více odvázat při přípravě jídla. Nebo to pojměte jednoduše jako opékání špekáčků. Vaši malí oslavenci vám mohou pomoct s přípravou dřeva do železného ohniště a můžete je naučit, jak se rozdělává oheň.

Nezapomeňte ani na pitný režim. Dětem nachystejte limonádu do skleněných lahví House doctor nebo sklenic s víčkem a slámkou. A jako překvapení jim připravte domácí zmrzlinu.

Ať už vymyslíte společný výlet do přírody, do zoo, do kina nebo zůstanete doma a užijete si společný čas s celou rodinou, věříme, že oči vašich dětí budou rozzářené a vy spokojení.

Publikovala: Petra Zítková

 

Naposledy přidané

Nahoru